YHTEYSTIEDOT

MYYNTI KOTIMAA Puhelinnumero Email
Toni Jääskeläinen 040 1512303 toni.jaaskelainen@arcticmachine.com
Jouni Koskela 0400 242999 jouni.koskela@arcticmachine.com
Ismo Virtanen 0400 843920 ismo.virtanen@arcticmachine.com
Mikko Tiihonen 040 7506575 mikko.tiihonen@arcticmachine.com
Puhelinvaihde 020 779 1550 am@arcticmachine.com
MYYNTI VIENTI Puhelin Sähköposti
Janne Mäkipää +358 40 5572374 janne.makipaa@arcticmachine.com
Maksim Masiuk +358 40 5137796 maksim.masiuk@arcticmachine.com
HUOLTO JA VARAOSAT Puhelinnumero Email
Lasse Karjalainen 040 1391554 lasse.karjalainen@arcticmachine.com
Päivystysnumero 020 779 1560 am@arcticmachine.com
TOIMIPISTEET Osoite Paikkakunta Puhelinnumero
Iisvesi Karsikonmäentie 1 77800 IISVESI 020 7791500
Jyskä Valmetintie 11 40420 JYSKÄ 020 7791500

JÄLLEENMYYJÄT

MAA YRITYS PUHELIN SÄHKÖPOSTI WWW
Venäjä OOO Arctic Machine- R +7 495 9632335 arcticmachine@mail.ru www.arcticmachine.ru
Valko-Venäjä PKOOO FOMAR +375 17 5076820 fomar@fomar.by www.fomar.by
Kazakstan LLP "KDM-Auto" +7(7172) 27-90-98 sales@kdmauto.com
Tanska Stiholt Hydraulics +45 2939 0710 bpa@stiholt.dk www.stiholt.dk
Viro Finmax OU +372 509 4585 erkki.laving@finmax.ee www.finmax.ee
Islanti Barki E.H.F. +354 554 6499 barkiea@islandia.is www.barki.is
Latvia SIA Unimotors Latvia +371 6751 2590 unimotors@unimotors.lv www.unimotors.lv
Liettua UAB +370 3737 7138 kmt@palfinger.lt www.palfinger.lt
Norja Øveraasen A/S +47 6114 6000 admin@overaasen.no www.overaasen.no
Puola Kontur Sp. z o. o. +48 83 341 16 00 kontur@kontur.info.pl
Ruotsi Ströman Maskin AB +46 3031 5050 stroman@stroman.se www.stroman.se